Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netopýr den druhý

Fotky z druhého dne jsou ze tří různých fotoaparátů, proto nejsou řazené úplně chronologicky. Bude na nich také hodně dětí z 2.A, protože jsme měli společný program. 

Hned po snídani jsme vyrazili na vrchol Jedlové (774 m n.m.). Cesta nebyla dlouhá (asi 3 km), ale stoupání pod vlekem ostré. Všichni ho zdolali úspěšně. Na vršku už na nás čekali připravení instruktoři lanového centra, s jejichž pomocí děti s úsměvem zdolali lanové překážky mezi stromy. Pak jsme si vyšlápli ještě na rozhlednu, dokázali jsme identifikovat Ještěd a okolní kopce (Klíč, Luž).

Po poledním klidu jsme se vrátili ke spodní stanici lanovky, kde byla připravena další dávka legrace a adrenalinu. Skákací hrad, lanové prolézačky a pro zájemce ještě jízda po sjezdovce na motokáře (s instruktorem) nebo obří houpačka pro největší odvážlivce. Největší hrůzu měla pochopitelně paní učitelka (a to jen přihlížela), děti si to náramně užily. Odvážní rodiče se mohou podívat na krátká videa z houpačky, najdete je ZDE. Než si je pustíte, musím napsat, že jsou všichni živí a zdraví :-)! Na poslední tři dvojice se bohužel vybila kamera, tam už jsou jen fotky. Také jsme tam utratili hodně z kapesného, zejména za Kofolu, ke které byly různé zvířecí čumáčky (uvidíte na společné fotce před penzionem).

Po večeři jsme sportovali v areálu (přehazovaná, fotbal) a zpívali u táboráku. Před spaním se stihli ještě všichni vysprchovat a pak už hurá na kutě. Pondělní program bude klidnější :-).